ESEQ Technology Forum
Where hotlines speak!

שלוחה פנימית

ז
זעליג
6 POSTS
: January 4, 2022, 12:51 pm
איך מגדירים מעבר לשלוחה כלשהיא פנימית?[כלומר - מה צריך ללחוץ בכדי להעביר לשם - / . , ?(1/1/5???)

ש
שלום
199 POSTS
: January 4, 2022, 6:58 pm
@זעליג מגדירים בשדה "קפיצה ל" את נתיב ה שלוחה שאליה ברצונכם להקפיץ את המשתמש. זה מתחיל עם / וממשיך בנתיב השלוחה.לדוגמא: להקפצה לשלוחה 1>1>5 מגדירים /1/1/5 להקפצה לתפריט הראשי מגדירים /אני רוצה לציין שיש 2 אפשרויות הקפצה, הקפצה לפני השימוש בשלוחה, דהיינו שמיד בכניסה לשלוחה מוקפץ המשתמש לנתיב שהזנתם (אך במקרה כזה יש לשים קובץ או תיקיה כלשהיא בשלוחת ההקפצה, שלא תושמע הודעה שהשלוחה ריקה, אפשר סתם כך ליצור תיקיה ולהשאיר אותה ריקה).האפשרות השניה היא להקפיץ את המשתמש בסיום השימוש בשלוחה, לדוגמ', בשלוחת השארת הודעות למערכת המשתמש יוקפץ אחרי סיום השארת ההודעה, וכן הלאה.שימו לב שבהגדרות השלוחה יש שתי הגדרות של הקפצה, לשתי האופנים הנ"ל

A
Amk
263 POSTS
: January 5, 2022, 1:04 am
@שלום אני רוצה להגיד לכם אגב שקפיצה ל בסיום שלוחה עדיין לא עובד כראוי בתפריט ואם מגדירים כן בתפריט הטלפון מתנתק (אחרי שחוזר על הפתיח 6 פעמים)

ש
שלום
199 POSTS
: January 5, 2022, 7:43 pm
@amk עלילת שוא, הסיבה היא שהוא פשוט לא סיים את השלוחה, כי הוא מחכה שיקישו את השלוחה הרצויה (מכיון שהוא שלוחת תפריט)

A
Amk
263 POSTS
: January 6, 2022, 12:15 am
@שלום זה לדעתי לא טוב שאם מישהו רוצה לעשות שבכל מספר שלוחץ יועבר לאיזה מקום יכול לעשות תיקיה invalid וכל מספר שילחץ כיון שלא נמצא תיקיה במספר זה יועבר לinvalid ומשם יכול להגדיר שיועבר לאיזה מקום שרוצהאבל אם מישהו רוצה לעשות שלאחר שמיעת התפריט אם לא לחץ כלום יועבר לאיזה מקום אין לו במה לעשותו.על כן אני מבקש מכם שתתקנו זה כמו שאמרתי שלאחר שמיעת התפריט אם לא לחץ כלום יועבר להjump.ייש"כ

ש
שלום
199 POSTS
: January 6, 2022, 9:16 am
@amk אך מצד שני יהיו כאלו שכן ירצו שיחכה ללחיצה ולא יקפוץ מיד.

A
Amk
263 POSTS
: January 6, 2022, 6:12 pm
@שלום יעשו כמו שאמרתי, שלא יעשו שום תיקיה במספר אך יעשו תיקיה invalid וכשילחץ המאזין איזה מספר שיהיה יועבר לinvalid ושם יגדיר שיועבר לאיזה מקום שירצה